Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

Kampaň k anketě o rozdělení EX dle Gamblerova návrhu

kdopříspěvek
cepinzcegamy 25.4.2008 12:28
spíš parte
milda 25.4.2008 12:17
to je z meho zivotopisu...
cepinzcegamy 25.4.2008 11:57
They've told me, that I have a God complex. But forgot the main thing... I AM GOD!

Kdo uhodne z čeho to je, tak má u mě tatranku
milda 25.4.2008 10:48
heledte, nejak smysluplne to tady hraje tak 50-100 lidi, vostatni jsou "dementi" ci "hraju-pro-radost-z-barevnych-obrazku", a kdo potrebuje znat kvalitu hracu, se kterymi vhodno hrat,ten ji zna. cili bych udelal dve kategorie a schvalne, kdo se dobrovolne prihlasi do kategorie D?..:-))))

ten prispevek neni minen zcela vazne, spis si uz delam srandu, protoze poptavka po nejakym deleni, tipuji, je podle me zcela miziva.kazdopande dobrovolnikum se meze klast nemusi,at se kazdy ohodnoti od stupnice 1-5 a zaradi se kam chce, blacklist muze dostat vzdycky:-))
ssss 25.4.2008 10:09
hele a uzb je to tady , cepinuv slavomam se projevil otevrene . jemu to neda a nazyvati bohem se zacina jiz i verejne " cepinJEHOVAdo "

mel bys jit k doktoru cepine ................. nez bude pozde
cepinzcegamy 25.4.2008 10:03
hlásím se do C jako Cepínjehovado. Na B zatím neaspiruji a D mě uráží
JOSEF2 25.4.2008 9:56
Mám jeden nápad do dikuse. Proč nezavést hodnocení hráčů do skupin např. A-D podle výkonnosti. To rozdělování by musel dělat (např. každý kvartál) někdo ze správců serveru (něco podobného tady již v minulosti bylo... tuším m byli mistři...). A pak by jen stačilo si založit a vyhradit stůl např. jen pro hráče skupiny B a vyšší a mám alespoň předpoklad, že určitá kvalita sehrávek by u stolu být měla... Má to ale jeden problém. Zase budou nespokojení někteří hráči, kteří si o sobě budou myslet, že jsou lepší hráči, než jak je zařadil správce serveru... Je totiž otázka, podle čeho hráče rozdělovat do těch skupin... Ale obecně, pokud si tady někdo stěžuje na kvalitu hraní některých hráčů, tak jinou formu než možnost vyhrazení stolu určité skupině hráčů nevidím. Blacklisty ani dělené ligy to neřeší.
Takhle by měli ti slabší hráči aspoň nějakou motivaci dostat se o třídu výš...
Gambler 25.4.2008 4:19
Uz vas nebudu nikoho vobtezovat asi pres pristi 3 roky nebo forevr no a tak diky - hlavne Tobe File a vsem fajn lidem za hodne gud tajmu a uplne vsem a nejen v kartach preju GOOD LUCK!!!
Filepra 24.4.2008 23:50
Oj, to je skok - přes 3 roky.
fleker 30.12.2004 14:09
To vís...to se musi umet podat....
olimach 30.12.2004 2:57
Nechápu co zas Globus nechápe ?! Flekera chápu...
PJV 29.12.2004 21:28
Nojo geniove: Kdyz jeden z manzelu s hranim konci a prepousti PC, odhlasi se a prihlasi druheho, ktery rovnou hraje. A magnum to nezodpovedne neudelal a ted bude za prudice misto manzelky. A priste ho pozadejte, at takove, pro vas obtizne zpravy, pise do tematu NAPALICE:-)
fleker 29.12.2004 21:14
co nechápeš???magnum se nevypnul...takže to logicky nemoch psát...a vona to nevěděla..takže kdyby věděla..že se magnum nevypnul..(tedy..zůstal zapnut), nenapsala byto, co napsal magnum, tedy to, co my si myslíme že napsal magnum..ale veskutečnosti to psala vona, protože si myslela, že už je magnum vyplej.....:o))))..ale co je to hergot zač??? :o)
Globus 29.12.2004 20:39
Nechapu
magnum 29.12.2004 20:38
sorry.to nepsal magnum,omylem se nevypnul.nevěděla jsem to.
PJV 29.12.2004 20:37
to zalezi na tom, zda mas v umyslu hrat nebo diskutovat:-))
magnum 29.12.2004 20:35
přečetla,jsem vše a jsem zmatená.u nás v hospodě si sice taky vyměníme názory,ale tohle to ... tak nevím,zaregistruji se nebo radši ne??
Pavca 21.12.2004 23:41
taky jsem nevydržela
JOSKA 21.12.2004 19:03
ok,tak tohle je je poprvý,co jsem něco vzdal.Nejnudnější téma od zrození serveru,Gambi :-/ to číst nebudu.
Bartos 20.12.2004 19:00
Navic Elo je hodnoceni postavene pro hry se dvema hraci, spis bych to videl formou handicapu, podobne jako u dostihu - jen s tim rozdilem, za tady by vetsi kun mel handicap mensi :-)
olimach 20.12.2004 0:32
Nic proti Elo v šachách, dámě, piškvorkách....všude se začíná se stejným materiálem a záleží jen na inteligenci, šikovnosti a rychlosti hráče, ale mariáš ???
Chcete-li pomocí ELO stanovit férově pořadí kvality hráčů, chce to vymyslet prográmek a nutně obodovat i "sílu" rozdaných karet každému hráči při každé hře.... :o))) Co vy na to, chlapci z Matfyzu ? Zima je dlouhá............ Děkuji za kvalitní názory
mkfromcz 18.12.2004 20:07
Tak uz jsem to nevydrzel, musim rict, ze je to vazne neuveritelny co se tady deje. Respektuji pravo kazdeho na svuj nazor, ale momentalne se vse ubira divnym smerem (same rany pod pas:-). Kampan je kampan a kazdy muze pouzivat prostredky jake uzna za vhodne. Jsem zasadne proti rozdeleni ligy jak navrhuje Gambler (nic osobniho), ale zamlouva se me system jako v tenise nebo golfu. Elo? jestli se tomu tak rika. Jinak nevim jak muze nekdo srovnavat masove sporty se zabavou pro hrstku lidi. A kdyz na to prijde tak i v tom vecne omilanem fotbalu je max 5 spickovych muzstev a zbytek jsou prumer az slaba muzstva. Proc asi nehraje v kazde zemi jenom 5 nejlepsich muzstev mezi sebou? Protoze by to bylo nesmirne nudny, po urcitem case by to ztratilo naboj, souperi se nemaji cim prekvapit a tak dale. Na druhou stranu pri 16-ti clene lize muze vzdy nekdo prekvapit a vyhrat na ukor mnohem zkusenejsich muzstev. To je jen ve zkratce, nechci prekonat nejdelsi prispevek. Pokud se nic nezmeni, me to vadit nebude, ale rozdelit ligu? To uz si nebudu mit s kym zahrat vubec. Uz tak nekdy vecer prijdu a nikdo tu neni nebo jen par lidi.
Tot vse, krasne vanoce a stastny novy rok preje vsem mkfromcz
Bobes 18.12.2004 10:07
ELO je zajímavý nápad, který by podle mého názoru stál za uskutečnění. Santo, nech si Fileprou zveřejnit svuj návrh, když sis s ním dal tu práci, at mužeme začít diskutovat o parametrech.
Petr 18.12.2004 8:05
Mě by se systém hodnocení podle ELO, nebo jak píše Santa podle MK taky líbil. Je mi to rozhodně bližší než Gamblerův návrh na rozdělení, protože zůstává možnost hrát se všemi a výkonnost to zohledňuje. Když budu hrát s hráči, kteří mají malé ELO (MK), tak získám i za výhru méně ELO (MK) než když budu hrát s lepšími, pak je šance na výhru menší, ale zase bude lépe ohodnocena ELObodíky (MKbodíky).
joe 18.12.2004 7:31
Líbilo by se mi hodnocení podle ELO což, jak píše Filepra, je velice podobné návrhu santy. Problém, který by bylo mutno vyřešit, je stanovení algoritmu a délky hodnoceného sezení. Na www.playsite.com jsou uváděny algoritmy pro různé karetní i jiné hry. Možná, že by se něco z toho dalo použít.
kutiltim5 18.12.2004 3:51
co je to OBJEKTIVITA??? vysledky?proc??asi nestaci?? nekdo to tu uz psal proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite..a je to porad vsechno dokola..vazne se nikde nezapre ze jsme ČEŠI...prestante blbnout..dobrou
Gambler 18.12.2004 3:33
YAK: dekuji za vysoce kvalitni prispevek k tematu JAK DOSAHNOUT OBJEKTIVNEJSIHO HODNOCENI
YAK 18.12.2004 3:31
No ale aspon je vo čem si povídat.
Gambler: dekuji za vysoce kvalitni prispevek k tematu JAK DOSAHNOUT OBJEKTIVNEJSIHO HODNOCENI.
Filepra 18.12.2004 3:13
Gambler: tvé dlouhé příspěvky, v nichž svítí slovo FEROVOST normálně nečtu :-), teď jsem udělal výjimku a vím, že ty příští číst zase nebudu ;) Omíláš tam pořád to samé. Za svými výroky, které ty považuješ za faleš, si stojím. Anketu jsem předělal, ale rozhodně jsem pořadím nic nesledoval. Nemyslím si, že by extraligari byli stádo tupounů, kteří hlasují podle pořadí možností :-))) Fakt, že jsi pořadí nejdřív schválil a potom ho označil za neférovost, považuju za ránu pod pás.
kutiltim5 18.12.2004 3:11
nemas zac ale myslim si ze je momentalne dost..vyhrajes prohrajes..udelej treba ligu mistru ..neni to fer??a jak to dopada??porad vic a vic si tu vymyslite nebo vybijite svoje uchylky...nikdy nemuze a nebude vsechno tak aby se se to libilo a hodilo kazdymu..zivot je kompromys...ber to jak chces...
Gambler 18.12.2004 3:04
kutiltime5: dekuji za vysoce kvalitni prispevek k tematu JAK DOSAHNOUT OBJEKTIVNEJSIHO HODNOCENI
kutiltim5 18.12.2004 3:02
sorry ze neco taky napisu ale nebavi a docela me uz nudi to tady vsechno cist ty porad nejaky dohady jaky budu a proc a jak a podle ceho se to zjisti a zpocita...myslim si ze pred 2 lety tu byl klid a kdo chtel tak si prisel zahrat a byl rad ze si zahral..s tim nejakym objektivnim hodnocenim mi to pripada dost divny natoz srovnavani s fotbalem a nebo s necim jinym..myslim si ze by bylo lepsi kdyz nastane nejaka zmena tak to pocitatat ze stavajiciho(treba rocniho nebo rocniho)aby se nekteri necitily ukrivdeni ze hraji potupny hry s lidma kteri jim nesahaji ani po kotnik..dalsi vec je ze myslim ze to tu puvodne bylo udelano pro zabavu a myslim ze jisti lidi nevedi jaky rozdil je mezi zabavou a soutezi a nebo zavodenim..vysledek muze nastat takovej ze NEJ posle a nebo bude chtit neco od Fila protoze je nejlepsi a Fil muze byt rad ze ten pan Top sem chodi protoze zvysuje kvalitu her nebo si bude klast nejake podminky...pak by bylo idealni kdyz mu to chvilku nepujde tak je zase zmenit nebo se spis o nich dlouze dohadovat..ale porad plati ze nejde srovnavat veci jak koho napadnou natoz jak se mu co hodi...myslim si ze tohle pocitani je ferovy s tim ze ja si neurcuju s kym muzu hrat a s kym ne a nebo co se mi nebude a nebo bude pocitat do statistiky..narazis na hnupa ktremu pujde karta..vyber si sobe (dle tveho uvazeni hrace a hraj) rovneho nejsi tu chvilku a jak to mas vymakany tak vis s kym by jsi hral..je to vsecho otazka volby ty tu moznost mas tak ji vyuzij a nehraj s tema podradnyma hracema i ted te k tomu nikdo nenuti a verim ze dokud nekdo bude myslet tak ani nutit nebude..asi jsi nepochopil smysl slova(zabava) a jestli ti jde jen o tu tvoji vecne omilanou soutezivost tak si uvedom ze souteze uz nejsou to same jak driv nemusim mit plaketu SOUDRUHA KTERY SPLNIL PLAN NA 300% staci mi ze si tu zahraju a prijdu na jiny myslenky uvolnim se a je mi dobre..to asi neznas??stejne to nema cenu mas v hlave neco...ale bacha na tu zed protoze vidis jen to svoje co chces videt..GooD tim
Gambler 18.12.2004 1:17
snoopy: dekuji za vysoce kvalitni prispevek k tematu JAK DOSAHNOUT OBJEKTIVNEJSIHO HODNOCENI
snoopy 18.12.2004 1:14
Gamblere jednou chci mit tolik co mas na psani techto blabolu mam pocit ze tu nutis lidi necist prispevky aspon svoje jsou porad stejny a nevim o co ti jde v podstate ani to ze mas svou kampan protoze mas svobodnou kartu s kym budes sedet u stolu nebo ne ?? jinak hlavne F E R O V O S T ze mas vubec pojem co to sloco znamena asi ne jinak ho nebudes tolik pouzivat
Gambler 18.12.2004 0:56
olimachu tvrdis: "problém s čekáním by byl od cca 23.oo do 7.oo.... při rozdělení na 2 poloviny by se čekací doba průměrně zdvojnásobila" - nesmysl, kol pulnoci jsou tu 10tky hracu, od 7 rano zas. Doba se nenasobi, porad 2 cekaji na 3tiho, to v mem modelu taky, navic jen nastava situace kdy i 2x2 mohou cekat na 3a6teho, to vsak zdaleka nenasobi cekaci dobu jen ji obcas zlehka protahuje,chapes? Jestlize tedy netouzis po lize mistru i "jak realizovat nenaplněné ambice některých "špičkových hráčů" a ani ja s tim nic nemam nevim proc jsi s tim zacal, do toho me nezatahuj. Co chci ja jsi zrejme jeste nepochopil - FEROVOST - zkopiruju az v odpovedi Fileprovi at to neni tak u sebe,docti tam. Tve legracky o 1/4/ 1/8 atd. nezasluhuji mou odpoved neb jsou jen tve.


Filepro tu je me stanovisko tebou zadane: s retorikou nic nesvedu, rikas ze je uboha a verim ti, neumim se presne vyjadrovat, snazim se opravdu byt vecny presny, uzivat vhodne priklady k objasneni situaci. Tohle je tva ohromna rana pod pas, je to falesny ne informace ale tah: "Proto, jestli to myslíte s Gamblerovým návrhem dobře, volte NE".
Tvrdis: "Rozdělení ligy na 2 skupiny o 150 hráčích se dá nazvat rozdělením na 2 ligy" - cokolov se da nazyvat jakkoliv ovsem skutecnost je takova ze jde o tytez hrace kazdy mesic, nekteri po mesici obmeni jine hrace v 1 ze 2 skupin podle dosazeneho uspechu, latka je pro nekoho vysoko, pro jineho nizko, ale pro vsechny uplne stejna: +0.10mkc/500 a vice her, porad v te same soutezi, zadne 2 ligy. Pises: "k fotbalovým ligám to přirovnáváš i ty" - omyl, jen ty jsi uzil, ja na to odpovidel. A jak muzu napsat .... ? Stasten ze po 2.5 roce meho snazeni jsi udelal anketu jsem ti podekoval a oznacil za solidni. Byvse tolik nadsen, doslo me az pozdeji ze neni solidni ale poradne nahnuta k 1ny strane, coz snad kazdy vidi. Pokud nechtene, tak beru zpet fales (znamena umyslne) a menim na zmylenou (kdyz nechtene), a v tom pripade opravdu promin a prosil bych zpresnit nazev. Prosim ver me ze chci dobro pro vsechny soutezive hrace tady, pokud jsem te necim urazil tak nechtene v zapalu argumentace.
Tvuj pocit ze nerikam nic noveho je skutecnost, furt to samy, dokolecka dokola: Ferovost v praxi znamena stavet proti sobe soutezici podobnych kvalit. Tady probiha soutez ucastniku naprosto bez ohledu na predchozi vykony, zavisla pouze na tom jak prichazeji k zapisu, po jakkoliv dlouhe ci kratke dobe odchazeji ci preskakuji k jinym co prave prisli, takze je absolutne zkreslena, primo absurdni. Dramaticky, kvalitni, poctivy boj, radost z vitezstvi ci zal z porazky prece neexistuje je-li nekdo z ucastniku o stupen ci nekolik stupnu lepsi ci horsi nez druzi. Mym jedinym, avsak neprustrelnym argumentem je ze vsude na svete, odjakteziva, veskere soutezeni lidi i zvirat probiha a vylepsuje se na principech FEROVOSTI.
snoopy 18.12.2004 0:01
Chlapci moc nerozumim tomu proc tolik kecu celou dobu jsem mysle ze tu jde o marias a kazdy si snad muze vybrat skym bude hra a s kym ne pokud je to jinak tak se omlouvam dekuji za vas cas co stravite tim ze to prectete S N O O P Y
Filepra 17.12.2004 23:54
santa: Dík za práci, co sis s tím dal. Z tvého nástinu mám pocit, že by se to mohlo podobat systému elo. Budu se tím zabývat (a doufám, že se k tomu vyjádří i jiní) a myslím, že by stálo za to vytvořit zvláštní diskusní téma.
santa

Toto je posledních 40 příspěvků. Zobrazit vše